top of page
AdobeStock_377742265.jpeg

 

Nazywam się Joanna Rygielska jestem wizażystką, stylistką brwi oraz rzęs, prowadzę szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu makijażu dziennego na użytek własny oraz wieczorowy, z przyjemnością pojadę również z Tobą na zakupy pomogę dobrać podkład czy inny kosmetyk.

Od grudnia 2023 r. jestem właścicielką firmy „Ostoja Piękna”, która była moim cichym marzeniem od wielu lat. W logo firmy jest ukryty motyl (który jest motywem mojego tatuażu), jest symbolem metamorfozy i nadchodzących zmian.

Pozwól, że przedstawię Ci się bliżej, może długo, ale szczerze i od serca.

Witaj cudowna kobieto!

W 2010 r. zaczęłam interesować się mocno makijażem i wszystkim co z nim związane. W 2014 r. zaczęłam uczęszczać do rocznej szkoły makijażu i wizażu, tam uzyskałam tytuł wizażysty. Odkąd pamiętam, do brwi przywiązywałam baczniejszą uwagę (może dlatego, że moje naturalne są bardzo słabe). Moja praca zawodowa, którą wykonywałam nie była związana z makijażem, ale on zawsze był blisko mnie. W 2019 r. prowadziłam przez dwa semestry charytatywnie zajęcia z teorii i praktyki makijażu dla pań 60+ w Fundacji Fly. Miałam odzew, że dobrze i zrozumiale tłumaczę, a moją dumą były panie, które wychodziły w pełnym makijażu zrobionym całkowicie przez siebie. Wtedy uświadomiłam sobie, że uwielbiam uczyć innych, potrafię przekazywać wiedzę teoretyczną i praktyczną.

 

Kolejne dwudniowe warsztaty w Fundacji Gospodarczej z zakresu makijażu biznesowego dla kobiet w różnym wieku utwierdziło mnie, że tym między innymi chcę zająć się zawodowo. W 2022 r. postanowiłam diametralnie zmienić moją pracę zawodową. Podniosłam swoje kwalifikacje i dopełniłam już istniejące umiejętności. W 2023 r. odbyłam szkolenia z zakresu pełnej stylizacji brwi i rzęs, to była kropeczka nad „i”. 

makijaż Gdynia
makijażystka gdynia

Celem mojej pracy jest podkreślenie i wydobycie naturalnego piękna kobiety w atmosferze zrozumienia, swobody i poczucia zaopiekowania.  Chciałabym, aby każda kobieta bez względu na wiek czuła się wyjątkowa i piękna każdego dnia.

Prywatnie jestem żoną, mamą dwójki dzieci oraz właścicielką cudownej suczki Buni rasy buldog francuski.

Uwielbiam czytać książki - głównie o rozwoju osobistym, chodzić na spektakle teatralne oraz poszerzać swoją wiedzę zawodową.

 

Wszelkie informacje dotyczące mojej działalności znajdziesz na obecnej stronie, a na bieżąco możesz mnie śledzić na IG ostoja_piekna oraz FB Ostoja Piękna, gdzie dzielę się moimi pracami, wiedzą, której cały czas przybywa, a czasem pojawi się trochę prywaty 😊

 

Serdecznie zapraszam,

Asia

glitter
certyfikaty

Moje Certyfikaty

bottom of page